Dr Ina Dynowska – lekarz stomatolog z bardzo długim stażem zawodowym, założyciel firmy.

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (dzisiaj Warszawski Uniwersytet Medyczny), były pracownik naukowy tej uczelni, prowadziła zajęcia ze studentami w ramach stomatologii zachowawczej i pedodoncji.
Dzięki wieloletniej praktyce zawodowej, ustawicznym kursom i szkoleniom z powodzeniem wykonuje także zabiegi z zakresu stomatologii esteycznej.
Tutaj link do przykładowych prac

Dr Agnieszka Kucewicz-Szulborska – specjalista ortodonta o dużym doświadczeniu klinicznym.
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek, zaś studia specjalizacyjne w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Nauczyciel akademicki. Prowadziła zajęcia z ortodoncji dla studentów stomatologii i kierunku techniki dentystyczne. Autorka publikacji oraz doniesień zjazdowych z zakresu ortodoncji. Uczestniczka licznych szkoleń, kursów i konferencji, na których zdobywa najnowszą wiedzę ortodontyczną.
Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

Dr Jakub Dziewit – lekarz stomatolog, wieloletni praktyk w zakresie stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci oraz endodoncji. Posiada duże doświadczenie i cierpliwość w pracy z dziećmi oraz pacjentami z dentofobią, w tym również w znieczuleniu ogólnym. Ekspert i konsultant Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh”, którego celem jest wykształcenie w dzieciach i ich Rodzicach nawyku dbania o higienę jamy ustnej. Wielokrotnie zapraszany do udziału w stomatologicznej edukacji prozdrowotnej w mediach. Można go usłyszeć m. in. w Radiu Bajka. CHWILOWO NIE PRACUJE !

Dr Adrian Kwiatkowski – lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem.
W roku 2003 ukończył studia na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Staż podyplomowy odbywał pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Joanny Wysokińskiej-Miszczuk. Ilość pacjentów oraz różnorodność przeprowadzanych zabiegów pozwoliła mu zdobyć doświadczenie i uzupełnić wiedzę ze studiów. Ustawicznie kształci się podyplomowo uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją , protetyką i chirurgią.

Szukaj na stronie
Godziny Pracy