1 Jesteśmy zespołem lekarzy dentystów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Nasz gabinet działa na terenie Wołomina od 1987 roku ciesząc się dobrą opinią tysięcy pacjentów. Współpracujemy z innymi specjalistami i pracowniami technik dentystycznych tak, aby zapewnić naszym pacjentom najnowocześniejsza, kompleksową opiekę stomatologiczną. Ustawicznie kształcimy się zawodowo uczestnicząc w kursach i szkoleniach.
Oferujemy profesjonalne usługi stomatologiczne. Zabiegi w naszym gabinecie są zawsze bezbolesne i przebiegają w miłej atmosferze.

6.Naszą skuteczność i jakość potwierdza dobra marka, którą się cieszymy na lokalnym rynku stomatologicznym. W każdej specjalności stomatologicznej zapewniamy pełną obsługę. Prowadzimy leczenie dorosłych i dzieci w ramach stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, periodontologii. Z zakresu protetyki wykonujemy protezy, korony, mosty i wszystkie możliwe typy uzupełnień. Pracujemy wysokiej jakości materiałami efektem czego są wytrzymałe i estetyczne prace stomatologiczne.

Dbamy o to, aby nasz zespół zawsze spełniał wszystkie oczekiwania pacjenta jak również staramy się utrzymać nasze ceny na przystępnym i atrakcyjnym poziomie.

Szukaj na stronie
Godziny Pracy